o firmie

Firma powstała 30 stycznia 1998 roku w Poznaniu. Z początkiem grudnia 2000 roku została przeniesiona do Lubonia, gdzie mieści się do dzisiejszego dnia.

Od początku swojego istnienia firma cieszyła się uznaniem klientów dzięki rzetelności, profesjonalizmowi, doświadczeniu i wysokiej jakości obsługi. Dodatkowym atutem firmy jest praca na wysokojakościowym, nowoczesnym i niezawodnym sprzęcie komputerowym.

Właściciel firmy, mgr Paweł Radosław Krzyżostaniak (ur. 24.04.1973 r.), z wykształcenia ekonomista, doktorant Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od 1996 roku jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego "Forum Lubońskie". Obejmuje ponadto stanowisko Skarbnika Regionu Wielkopolskiego Stowarzyszenia "Obywatele Dla Rzeczypospolitej". Zajmuje się także publikacją w wydawnictwie "Infor".

Prowadzimy specjalną politykę informacyjną, przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych środków przekazu (telefon, internet, faks, itp.), dzięki czemu nasi klienci są na bieżąco informowani o prowadzonych działaniach.